Разумков розповів, коли парламент розгляне законопроект про конституційну процедуру

Дмитро Разумков повідомив, що незабаром парламент може розглянути законопроекти щодо Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

«Ці законопроекти проходять завершальну підготовку в комітетах. Надзвичайно важливо розглянути їх синхронно», - про це сказав голова українського парламенту під час зустрічі з головою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо, повідомляє пресслужба парламенту.

Голова Верховної Ради зазначив, що за останні півтора року налагоджено сталу комунікацію з Венеціанською комісією. «Останнім часом Верховна Рада України неодноразово зверталася до Комісії. Цінуємо вашу роботу і дуже уважно ставимося до тих пропозицій, які від вас надходять», - наголосив Дмитро Разумков.

Сторони обговорили питання щодо судової реформи, вдосконалення антикорупційного законодавства, а також законодавчого врегулювання діяльності Конституційного Суду України.

Крім того, голова парламенту відзначив, що до розгляду в другому читанні готується законопроект щодо врегулювання діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Він також повідомив, що найближчим часом у Верховній Раді може бути розглянутий законопроект про конституційну процедуру, який вже отримав висновок Венеціанської комісії.

Нагадаємо, Зеленський обговорив з головою Венеційської комісії кризу навколо КСУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.