Разумков заявив, що Рада може розглянути законопроект щодо реформи КСУ вже найближчим часом

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу парламенту.

Так, під час зустрічі з главою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо, Разумков обговорив, зокрема, питання щодо судової реформи, вдосконалення антикорупційного законодавства, а також законодавчого врегулювання діяльності КСУ.

"Найближчим часом у Верховній Раді може бути розглянутий законопроект про конституційну процедуру, який вже отримав висновок Венеціанської комісії", – зазначив спікер Ради.

Він уточнив також, що незабаром парламент може розглянути й законопроекти щодо Вищої ради правосуддя (ВРП) та Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

"Ці законопроекти проходять завершальну підготовку в комітетах. Надзвичайно важливо розглянути їх синхронно", – пояснив Разумков.

Крім того, він нагадав, що до розгляду в другому читанні готується законопроект щодо врегулювання діяльності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Нагадаємо, у середині квітня Рада підтримала доопрацьований законопроект №4533 про реформу КСУ в першому читанні. У документі – збережено наявний порядок ухвалення рішень КСУ.