ЗМІ: Російські хакери втручались у поліцейську систему Нідерландів під час розслідування збиття MH17

Невідомо, чи були вкрадені дані і які саме, а також як довго росіяни перебували в системі.

Хакери з угрупування Cozy Bear, пов'язані із російськими спецслужбами, втручались у поліцейську систему Нідерландів під час розслідування збиття рейсу MH17 на Донбасі. Про це пише NOS із посиланням на de Volkskrant. Інформація поступила від джерел, офіційно влада Нідерландів її не коментує.

За даними ЗМІ, Генеральна служба розвідки та безпеки Нідерландів (AIVD) виявила, що росіяни зламали ІТ-системи поліції у 2017 році через сервер Поліцейської академії. Це спричинило «велику паніку» через усвідомлення незахищеності цієї системи та те, що саме тоді відбувалось розслідування збиття літака.

Невідомо, чи були вкрадені дані і які саме, а також як довго росіяни перебували в системі і чи був це перший випадок зламу.

Пасажирський Boeing-777 «Малайзійських авіаліній», що виконував рейс МН17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий над окупованою частиною Донбасу 17 липня 2014 року. На борту лайнера знаходилися 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

Слідство дійшло висновку, що літак був збитий ізЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/kiberbezpeka/post/27466/2021-06-08-zmi-rosiyski-khakery-vtruchalys-u-politseysku-systemu-niderlandiv-pid-chas-rozsliduvannya-zbyttya-mh17/