Сотні тисяч доз вакцини та запрошення у США: у Байдена розповіли про переговори з Зеленським

Під час телефонної розмови президента України Володимира Зеленського та президента США Джо Байдена останній пообіцяв надати нашій країні велику партію доз вакцини проти COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Білого дому

За словами речниці Білого дому Джен Пасакі, лідери обох країн обговорили партнерство на підтримку плану Зеленського щодо боротьби з корупцією. Також вони поговорили про реалізацію програми реформ, що заснована на спільних демократичних цінностях, та прагнення України до вступу в НАТО.

“Президент Байден підтвердив непохитну відданість США суверенітету і територіальній цілісності України перед обличчям триваючої російської агресії на Донбасі і в Криму”, — наголосила Патакі.

Крім того, президенти підтвердили необхідність тісної співпраці у питаннях енергетичної безпеки та боротьби з COVID-19. Зокрема, США планує Україні 900 тисяч доз COVID-вакцини. Також Байден запросив Зеленського відвідати Вашингтон влітку цього року.

Нагадаємо:

Президент України Володимир Зеленський заявив, що він готовий зустрітися з главою США Джо Байденом до російсько-американського саміту в Женеві. Тобто перед його зустріччю з президентом РФ Володимиром Путіним.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.