Стало відомо, скільки грошей потрібно на створення тероборони

В Україні порахували, скільки потрібно грошей на створення територіальної оборони. На думку фахівців, сума не буде меншою за 2,5 мільярди гривень. Такі дані оприлюднили у комітеті з питань нацбезпеки, спираючись на слова його голови.

На формування тероборони вже наступного року планують виділити близько 2,5 млрд грн, а потім два роки поспіль – ще по 718 мільйонів гривень.

Також відомо, що кількісний склад ЗСУ збільшать щонайменше на 11 тис. осіб.

Раніше повідомлялося, що Міноборони викрили в монополії з харчування для ЗСУ. Йдеться про угоди з ТОВ «Військсервіс-Волонтер» на харчування для ЗСУ. Загальна сума двох контрактів трохи більше мільярда гривень. Таким чином, саме ця компанія отримала 85% всіх тендерів з харчування для українських військових за 2021 рік.

Також ми писали й про те, що ДБР знайшло винуватця крадіжки грошей на будівництво казарм ЗСУ. Справа тягнеться з 2018 року. Тоді на тендері Міноборони з будівництва казарм в Маріуполі перемогла одеська приватна фірма. Її керівник разом з іншими учасниками угоди завищували обсяги виконаних робіт та вартість матеріалів у звітності, а чиновник Міноборони підписав акти приймання робіт.