Катастрофа MH17: Останки двох загиблих так і не знайшли

Про це заявив головуючий суддя Хендрік Стейнхейс, передає в Twitter кореспондент нідерландського De Telegraaf Саскія Беллеман, передає Depo.ua.

Водночас інші жертви були встановлені.

За словами судді, уламки і тіла жертв збирали на площі до 60 кв. км. Вони падали з неба на дерева і городи. Стейнхейс розповів, що останки упакували в 239 мішків, після чого вантаж доставили до Нідерландів кількома репатріаційними рейсами.

Ідентифікацію проводили за допомогою ДНК, відбитків пальців, порівняння одягу і зовнішнього вигляду. У двох випадках ідентифіковували жертв за телефонами та особистими речами, оскільки їхні останки не знайшли, однак вони перебували на борту.

На наявність сторонніх матеріалів дослідники перевірили 61 тіло. Після видалення металевих частинок вдалось встановити, що літак, найімовірніше, постраждав від вибуху зовні.

Нагадаємо, напередодні, 7 червня, суд у Нідерландах завершив перше засідання справи MH17 по суті.

Довідка: "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на сході України 17 липня. На його борту перебували 298 людей, всі вони загинули.