З'явилися нові подробиці втручання України у вибори США

Нові подробиці у справі про можливе втручання України у президентські вибори в США. Журналісти отримали ексклюзивний аудіозапис розмови – між радником екс-президента Дональда Трампа – Руді Джуліані, Куртом Волкером та Андрієм Єрмаком. Про це інформує телеканал «Перший Діловий».

У розмові Джуліані намагався змусити українську сторону почати кримінальне розслідування проти Джо Байдена. А також агресиво наполягає, аби Україна визнала, що втручалась у вибори президента США, щоб цитуємо: «нашкодити Трампу».

Нині у США ведеться кримінальне розслідування щодо Джуліані і його перемовин із Україною. Адвоката підозрюють у спробах незаконного впливу на президентські вибори у США. Працюючи особистим адвокатом Дональда Трампа, він нібито домовлявся і з українськими політиками, чиновниками та бізнесменами, шукаючи компромат на Джо Байдена.

Нагадаємо, що в Сполучених Штатах Америки підтвердили свої плани щодо допомоги Україні по частині реформування енергетичного сектора на полях держави. Про це повідомляє посольство США в Україні.

Раніше повідомлялося, що США будуть боротися з дезінформацією в Україні – Посольство США в Україні оголосило грантовий конкурс для боротьби з дезінформацією в країні. Відомо, що загальний бюджет складає 700 тисяч доларів, для боротьби з дезінформацією в країні.