Суд у справі Шеремета вивчив дані мобільників обвинувачених і закрився на тиждень

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

На засіданні, яке відбулося сьогодні, 8 червня, суд вивчив дані мобільних телефонів низки осіб. Зокрема, трьох підозрюваних (Антоненка, Кузьменко і Дугарь) та цивільного чоловіка Кузьменко .

Крім того, у суді розглянули протоколи щодо тимчасового доступу до речей і документів підозрюваних та інші документи, які свідчили про спробу з'ясування наявності у обвинувачених одягу, зафіксованого на місці злочину.

Після цього суддя закрив засідання. Наступне засідання у цій справі відбудеться 15 червня.

Нагадаємо, 30 квітня Андрію Антоненку змінили запобіжний захід, його відправили під домашній арешт після 1,5-річного перебування за ґратами.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядало п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин, здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власниці видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Підозру у вбивстві Шеремета оголосили ветерану АТО, музиканту Андрію Антоненку, лікарці та волонтерці Юлії Кузьменко та медсестрі Яні Дугарь. Антоненко до останнього часу залишався за ґратами, тоді як Кузьменко після апеляції відпустили під домашній арешт.