Україна і Канада посилять співпрацю у справі про катастрофу літака МАУ в Ірані

Україна і Канада домовилися тісніше співпрацювати у справі про авіакатастрофу над Іраном літака «Міжнародних авіаліній України». Країни прагнуть залучити винних до відповідальності.

Про це повідомили в Офісі президента.

Напередодні відбулися переговори між президентом України Володимиром Зеленським та прем'єром Канади Джастіном Трюдо. Сторони домовилися посилити координацію спільних зусиль.

«Окрему увагу було приділено посиленню координації зусиль між Україною та Канадою в справі про збиття Іраном літака рейсу PS752 і притягнення винних до відповідальності», - йдеться в повідомленні.

Раніше посольство Ірану в Україні заявило про початок виплати компенсацій родичам загиблих у катастрофі літака МАУ поблизу Тегерана.

МЗС України вважає, що рішення про виплату компенсацій родичам жертв катастрофи літака МАУ і розмір таких виплат має прийматися всіма країнами, громадяни яких загинули. Також Іран мовчить про покарання винних.

Міжнародна група із координації допомоги жертвам катастрофи МАУ в Ірані вирішила відсторонити від переговорів Афганістан у зв'язку з «особливою ситуацією» в країні.