Зеленський пообіцяв приїхати на Черкащину 2 липня, а Скічкові порадив «будувати заводи»

Президент України Володимир Зеленський може приїхати на Черкащину 2 липня.

Про це він повідомив під час спілкування з очільником області Олександром Скічком на конгресі місцевих і регіональних влад, інформує 18000 (https://18000.com.ua/strichka-novin/zelenskij-anonsuye-svij-vizit-na-cherkashhinu-v-lipni/).

Зеленський та заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко хочуть перевірити завершення будівництва Шевченківського культурного центру в Каневі.

– Добудуйте, будь ласка, ДК Канів. До 1 липня. Це дуже важливо, – звернувся до Скічка Зеленський і додав: – 2 липня ми приїдемо до вас.

Раніше повідомлялося, що центр мають завершити до 24 серпня, договором підряду також передбачене завершення робіт у серпні. Тендер на 61,53 мільйона гривень на завершення будівельних робіт виграла фірма з Дніпра із кримінальним шлейфом. Завершити будівництво цього об’єкту не можуть уже 36 років.

Як інформує видання (https://18000.com.ua/strichka-novin/buduj-zavodi-zelenskij-pogovoriv-iz-skichkom-pro-smittya-ta-dorogi/), 8 червня у Дніпрі відбувся Конгрес місцевих і регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського. На заході були присутні представники місцевої влади з усієї країни. Серед них був також голова Черкаської ОДА Олександр Скічко та голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний.

У ході конгресу одним із спікерів став безпосередньо Олександр Скічко, що підняв питання побудови в області сміттєпереробних заводів. З його слів, нібито є інвестори, які готові побудувати відповідні об’єкти. Проте існують побоювання про те, що сміттєзбиральні підприємства будуть продовжувати використовувати полігони аби захоронювати сміття.

Президент разом із Скічком зійшлися на тому, що потрібні «державні гарантії на сміття», а саме: прийняття відповідного законопроєкту про поводження з твердими побутовими відходами, який перебуває на розгляді Верховної ради. Президент резюмував питання тим, що порадив Скічку «будувати заводи».

Крім того, очільник обласної адміністрації підняв тему збереження доріг, що реконструюються в рамках «Великого будівництва». Зі слів Скічка, в області варто побудувати три стаціонарні вагові пункти задля недопущення трафіку перевантажених вантажних авто. На ці цілі потрібно 9 млн гривень. Область готова долучитися власним ресурсом та на умовах співфінансування з державним бюджетом забезпечити встановлення відповідних пунктів.

Фото Офісу Президента