НАБУ звернулося до СБУ з проханням надати “плівки Медведчука”, – Ситник

Детективи НАБУ провели ретельне розслідування у справі щодо “труби Медведчука”, вже є підозрювані, і це – не останні підозрювані.

Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник під час форуму Zero Corruption Conference, передає “Нromadske”.

“За нашою інформацією, за інформацією ЗМІ, це було зроблено в межах певних законних процедур за рішенням суду, і ми офіційно звернулись до Служби безпеки України з проханням передати нам ці записи, щоби ми могли використовувати їх під час розслідування”, — розповів Ситник.

Він зазначив, що якщо “плівки Медведчука” передадуть, детективи дадуть оцінку цим доказам і будуть визначатися, кого саме притягувати до відповідальності по цій справі.

“Як на мене, ці файли є достатньо перспективними, і тому ми з нетерпінням чекаємо на відповідь Служби безпеки”, — наголосив очільник НАБУ.

Також він повідомив, що Господарський суд Житомирської області відкрив справу за позовом Фонду державного майна про повернення у власність держави нафтопроводу “Самара — Західний напрямок”, який пов’язують з Медведчуком.

Як повідомили виданню “Радіо Свобода” у пресслужбі Господарського суду Житомирської області, засідання у межах цієї справи призначили на 14 вересня 2021 року.