Після Сергія Притули: з фракції “Голос” планують вийти ще дев’ять народних депутатів

Після виходу Сергія Притули з партії “Голос” депутат Верховної Ради України від парламентської фракції Соломія Бобровська і ще восьмеро депутатів з цієї фракції спільно приймуть рішення про своє подальше перебування.

Про це повідомляє Главком.

За словами Софії Бобровської, внутрішня опозиція в «Голосі» давно розглядала цю можливість, але все-таки намагалася зберегти можливість бути в партії, змінити статут, переобрати голову партії на з’їзді, який повинен бути в липні.

“Сергій Притула прийняв рішення оголосити про вихід до з’їзду, це його право. Ми як люди, які формували партію два роки тому, будемо приймати рішення разом, щоб це була консолідована позиція”, – ззаначмла вона.

Бобровська заявила, що йдеться про таких депутатів: Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Соломія Бобровська, Наталя Піпа, Ольга Стефанишина, Олександра Устинова, Володимир Цабаль, Андрій Шараськін, Ярослав Юрчишин.

Наразі в Раді є 20 парлментарів від “Голосу”.

Тим часом у Херсонській організації “Голосу” повідомили про вихід з партії 15 осіб. Активіст Марина Войтенко констатувала, що “за останні півроку в нашій партії стався різкий відхід від задекларованих цінностей, а нове керівництво партії не хоче чути голос своїх осередків”.

Вона також поскаржилася на кулуарність і кон’юнктурність рішень в партії та «нездорову реакцію керівника “Голосу” на критику”.

ВИМАГАЄМО ПИСЬМОВОЇ ЗАЯВИ: У “ГОЛОСІ” ПОГЛУЗУВАЛИ З ЗАЯВИ ПРИТУЛИ ПРО ВИХІД З ПАРТІЇ

Нагадаємо, що у понеділок 7 червня Сергій Притула оголосив про вихід з партії “Голос”.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.