До списку НАЗК людей з ризикованими деклараціями потрапив одіозний політик Вадим Столар

Сьогодні Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило список людей, до декларації яких у правоохоронців найбільше запитань, про це раніше повідомило kyiinfo.

Уперше цього року НАЗК розпочало повну перевірку декларацій, які комп’ютерна система логічного та арифметичного контролю (ЛАК) визнала ризиковими. Серед політиків, які засвітилися у цьому списку, потрапив і Вадим Столар. Він посів друге місце.

Необхідно зазначити, що його відсутність у списку навпаки могла викликати запитання, скоріше ніж його відсутність у ньому. Тому варто нагадати, що могло послужити потраплянню одіозного політика до списку.

Раніше Центр Медіарозслідувань Булава вже повідомляв, що фінансування кампанії Пальчевського здійснював будівельний магнат, ексдепутат від Партії регіонів і теперішній керівник столичного осередку “ОПЗЖ” Столар.

Він також був одним з ініціаторів подання до Конституційного суду щодо відповідності Конституції низки положень антикорупційного законодавства. В результаті чого КС оприлюднив скандальне рішення, скасувавши відповідальність за недостовірне декларування та саме електронне декларування майна та активів.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform