Клімкін спрогнозував дії Путіна після зустрічі з Байденом

Колишній очільник МЗС Павло Клімкін вважає, що президент Володимир Путін не піде на ескалацію конфлікту з Україною після зустрічі з президентом США Джо Байденом. Загострення може статися пізніше.

Колишні міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що Україні не слід чекати загострення від РФ після переговорів Путіна і Байдена. На думку Клімкіна, путіну важливо показати, що Росія визначає або співвизначає порядок денний у світі. Але Клімкін не виключає можливості ескалації пізніше. Адже лінія путінського режиму полягає в тому, щоб знищити українську державність як таку, тому будуть провокації напередодні 30-річчя незалежності, повідомляє Укрінформ.

Водночас Клімкін переконаний у необхідності більш активної роботи США щодо сходу України і очікує від Байдена “бетонної позиції” по Криму, виконанню санкцій, звільненню політичних в’язнів і заручників.

Раніше Павло Клімкін заявив, що не вірить в успіх Нормандської зустрічі. ASPI news опублікувало коментар Клімкіна, який пояснив, чим небезпечне загострення на Донбасі.