Українській владі на чолі з Єрмаком відмовили у зустрічах у США – ЗМІ

В Офісі Президента хотіли привезти з собою тих, з ким американці не хочуть мати жодних справ.

Про це повідомляє видання  ZN.UA з посиланням на власні джерела.

Зазначається, що у четвер, 3 червня, у Києві вирішили терміново відправити до Вашингтона “масований український десант”: голову Офісу президента Андрія Єрмака з міністром оборони Андрієм Тараном – обговорювати питання безпеки; голову «Нафтогазу» Юрія Вітренка, міністра енергетики Германа Галущенка та заступницю  голови ОП Юлію Свириденко – енергетику, депутатів – Кримську платформу.

“Теми, безперечно, важливі й актуальні. Але є один «маленький» нюанс — Банкова вимагала, щоб усі ці візити було організовано до понеділка. Уявляєте, як у разі успіху гриміло б у ЗМІ цього тижня? І дзвінок Байдена, і потужний український десант у Вашингтоні — прямо небачений прорив на американському напрямі напередодні зустрічі Байдена і Путіна”, – пише редакторка відділу міжнародної політики ZN.UA Тетяна Силіна.

Авторка зазначає, що тільки безпросвітні дилетанти могли ставити подібні завдання посольству.

За інформацією видання, зустріч Юрія Вітренка з радником Держдепу Шолле була демонстративно скасована через спотворення Банковою інформації в офіційному повідомленні щодо розмови президентів Зеленського і Байдена.

Нагадаємо, що стало відомо, Ентоні Блінкен летів до України, щоб запросити Воломира Зеленського до Вашингтону

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.