ЦВК зареєструвала Вірастюка нардепом

Раніше Велика палата Верховного суду визнала його переможцем виборів на окрузі №87

Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала кандидата від «Слуги народу» Василя Вірастюка новим народним депутатом. Про це повідомила громадянська мережа ОПОРА на своїй сторінці у фейсбуці.

Там зазначили, що ЦВК зареєструвала Вірастюка відповідно до поданої ним заяви 7 червня. Члени Центрвиборчкому врахували рішення Верховного суду, який підтвердив перемогу Вірастюка на 87 окрузі в Івано-Франківській області.

Нагадаємо: «Слуга народу» висунула українського спортсмена Василя Вірастюка кандидатом у народні депутати.

28 березня голосування відбувалось. 4 квітня ЦВК оголосила про перемогу Василя Вірастюка. Олександр Шевченко, оскаржив перерахунок голосів в окрузі №87 в Івано-Франківській області.

5 травня ЦВК на засіданні відмовилася реєструвати Василя Вірастюка народним депутатом України. Причина відмови в реєстрації – рішення суду про скасування результатів виборів в одномандатному виборчому окрузі №87, яке позбавляє ЦВК підстав для реєстрації Вірастюка.

19 травня ЦВК вдруге визнала Вірастюка обраним депутатом Верховної Ради. Комісія склала новий протокол за результатами виборів.

24 травня суд вдруге скасував рішення ЦВК про визнання Вірастюка обраним депутатом – «Опора».

Згодом Велика палата Верховного суду скасувала рішення Верховного Суду про невизнання його переможцем виборів на окрузі №87.