Залишилось лише скласти присягу: ЦВК зареєструвала Вірастюка народним депутатом

За реєстрацію Василя Вірастюка народним депутатом проголосували усі присутні на засіданні 16 членів комісії, повідомляє громадянська мережа "ОПОРА" у Facebook.

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидата від "Слуги народу" Василя Вірастюка народним депутатом, відповідно до його заяви, поданої 7 червня, - зазначили у "ОПОРІ".

Нагадаємо, що Вірастюк був обраний депутатом на довиборах у Верховну Раду у 87 окрузі на Івано-Франківщині.  Згодом, 19 травня ЦВК визнала Василя Вірастюка народним депутатом й склала новий протокол за результатами виборів в окрузі №87, згідно з яким переможцем виборів залишався Василь Вірастюк, однак цю постанову суд знову ж таки скасував.

Зокрема, 23 травня Верховний Суд скасував протокол ЦВК від 19 травня 2021 року про встановлення результатів виборів в окрузі 87 та визнання Василя Вірастюка обраним депутатом.

Зрештою Велика Палата Верховного Суду прийняла рішення, що протокол ЦВК від 19 травня, яким Василя Вірастюка визнано обраним народним депутатом в окрузі 87 на Івано-Франківщині, є чинним.