Путін назвав перспективу членства України в НАТО "червоною лінією" і закликав поставитися до цього серйозно

У Кремлі стурбовані можливістю вступу України до НАТО. Кажуть, що в разі запуску ракет по Москві, з Дніпропетровської області їм летіти всього нічого.

Про це в середу, 9 червня, повідомив Телеграм-канал "політика країни". Скорочення часу польоту ракети, яку можуть теоретично запустити з України по Москві, вкрай потурбувало главу Кремля Володимира Путіна.

Президент країни-агресора, яка здійснила збройне вторгнення у 2014 році в Крим і частину Донбасу, заявив, що ймовірність членства України в Північноатлантичному альянсі для Москви є "червоною лінією". "Уявити, що Україна стане членом НАТО. Підлітний час ракети від Харкова або Дніпропетровська до Москви зменшиться до 7-10 хвилин. Це для нас червона лінія чи ні?",- задався питанням Путін.

Президент РФ не бачить в ситуації нічого неможливого або смішного. Він так і сказав, мовляв, ніхто Росії не давав гарантій, що Україну не візьмуть в НАТО

"Не поділяю позицію тих, хто посміюється над цим, можливо, Київ просто передчасно озвучив це. Ніяких гарантій невступу України в НАТО немає", - сказав президент РФ. Крім того, як пише Телеграм-канал, Путін назвав населення України, яке підтримує членство в НАТО, гарматним м'ясом. Мовляв, той, хто не хоче йти в НАТО - люди розумні, а інші хочуть стати розмінною монетою.

Як раніше повідомлялося, колишній глава МЗС Павло Клімкін вважає, що президент Володимир Путін не піде на ескалацію конфлікту з Україною після зустрічі з президентом США Джо Байденом. Загострення може відбутися пізніше, сказав він.

Також повідомлялося, що Німеччина не займатиметься постачанням зброї в Україну. Про це повідомив глава МЗС Німеччини Хайко Маас на брифінгу з Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Водночас адміністрація США вважає, що Україна вже володіє всіма інструментами для потенційного приєднання до Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Але, при цьому, не всі учасники НАТО готові проголосувати за надання Києву плану дій щодо отримання членства в Альянсі.