Україна посилила охорону на кордоні з Білоруссю, по Прип’яті і Дніпру

Прикордонники посилили заходи охорони на кордоні з Білоруссю, по річках Прип'ять і Дніпро. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

"З впровадженими заходами для забезпечення дотримання правил режиму в контрольованих прикордонних районах також здійснюється відстеження руху іноземних суден, які перетинають кордон України з Білоруссю по річках Прип'ять і Дніпро", - сказано в повідомленні.

Судна супроводжуються патрульними катерами прикордонного відомства і контролюються прикордонними нарядами, в тому числі з місць тривалого несення служби.

"Захід суден на територію України відбувається як для транзитного переходу по території нашої держави, так і для руху в українські порти. Зустрівши іноземне судно, прикордонники Житомирського та Чернігівського загонів забезпечують постійне стеження за його рухом і супровід", - додали в ДПСУ.

При цьому в разі зупинки судна на ночівлю прикордонники здійснюють заходи з підтримки прикордонного режиму в межах зони його стоянки. Причалювання суден за маршрутом транзиту не допускається, як і виконання дій з навантаження або розвантаження.

https://www.youtube.com/watch?v=2R1SjDGoV6o