Україна визначила умови миру з Росією

Це є умовами перегляду відносин з РФ і переходу до мирного співіснування

“Дочекалися. Уряд погодив Стратегію зовнішньої політики до 2024 року. Ми багато працювали над нею разом з іншими інститутами, експертами, громадськістю. Перший в історії стратегічний документ такого рівня з питань зовнішньої політики України. Очікую затвердження РНБО “, – написав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в твіттері .

“Повернення окупованих територій Донбасу, включеного Криму та виплата Україні репарацій – тільки після всього цього закінчиться війна між Росією і нашою країною.

Яку ціну повинна буде заплатити Росія за завдану шкоду Україні, зараз говорити не представляється можливим – це можна буде підрахувати тільки після відновлення територіальної цілісності. Кулеба навів як приклад затоплення шахти і вивезені заводи. Оцінити ці втрати поки не реально.

Кулеба переконаний, що в момент максимального ослаблення Росії Крим вислизне з-під її контролю і все одно повернеться до складу України.

“Я за те, щоб війна з Росією закінчилася. Я за те, щоб в довгостроковій перспективі ми якось нормалізували свої відносини, але це не буде за принципом “взяли і забули”. Росія повинна заплатити ціну за свою агресію. І кінець війни – це гроші, заплачені за агресію, і повернення Криму, скільки б часу на це ні пішло “, – сказав Кулеба.