"Розборки" в "Голосі" тривають: чернівецький осередок вимагає вигнати з партії її голову

«Голос» продовжує хрипнути через розборки після відходу Вакарчука: тепер і Притула пішов, бо партія «віддалилася від початкових засад»

Згідно із підпунктом 4 п. 13.8.1 Статуту Партії ради Чернівецької територіальної організації Політичної Партії "Голос" приймає рішення щодо внесення подання до Політичної ради Політичної Партії "Голом" про необхідність виключення з Партії члена ПП "Голос" Рудик Кіри Олександрівни за порушення Статуту Партії".

РІШЕННЯ

Ради Чернівецької обласної територіальної організації Політичної партії «ГОЛОС»

Щодо внесення подання до...

Posted by Голос. Чернівецька область on Wednesday, June 9, 2021

Офіційна причина такого подання – "вчинення дій чи бездіяльності, що завдають шкоди репутації партії або дискредитують партію".

Зокрема, партійці вказують на те, що Рудик узурпувала та зловживає владою. Йдеться начебто про зміну Статуту партії, де розширили повноваження голови. Такі дії дали можливість Рудик самостійно контролювати  всі політичні, адміністративні, кадрові та фінансові ресурси, кажуть в чернівецькому осередку. Там також нарікають, що керівництво партії не дотрималось обіцянки повернути стару редакцію установчого документу.

Також Рудик звинувачують у кулуарних домовленостях із Офісом президента та партією "Слуга народу". Зокрема, щодо входження у коаліцію.

Голові закидають "чистки" в партії. Виключення Сергія Притули із Політради, погрози виключити окремих нардепів із фракції, усунення голів регіональних осередків – перерахували у чернівецькому "Голосі".

Окрім того, Рудик начебто ігнорує звернення представників місцевих організацій, зокрема, щодо проведення з’їзду.

Подання підписали члени ради Чернівецької територіальної організації.

Водночас, у пресслужбі партії кажуть, що всі офіційні звернення будуть розглянуті.

"Партія "Голос" – молода демократична структура, яка цінує правила і різні точки зору. Всі звернення, що офіційно надходять до Політичної ради партії, яка відповідно до Статуту керує партією між з’їздами, підлягають обов’язковому розгляду і отримують належну реакцію".

У партії Голос намічаються великі чистки. Один з нардепів Юрчишин говорить, що можуть виключити з партії шістьох нардепів (ВІДЕО)

За матеріалом УП