Путіна також не лишила байдужим футбольна форма збірної України

Президент краъни-агресора Володимир Путін вважає, що нова форма збірної України з футболу нехтує волевиявленням жителей окуваного Росією Криму.

Про це повідомляє "Трибуна" з посиланням на російські ЗМІ.

За словами Путіна, він добре знає позицію української влади з приводу Криму

"Тут немає ніякої новизни. Адже позиція української влади з приводу Криму нам добре відома. Вони нехтують волевиявленням народу, волевиявленням кримчан. Що теж не дуже в'яжеться з розумінням того, що таке демократія. Демократія - це влада народу. Народ прийшов на референдум, проголосував, висловив свою думку. Але українська влада цього не визнають. Ну, це їхня позиція", - сказав Володимир Путін.

На новій формі збірної є написи "Слава Україні!" та "Героям слава!". Також на футболці зображено контур кордонів нашої держави з Кримом.

У медійному просторі Росії нова форма України спричинила резонанс та критику. Російські ЗМІ писали, що збірна Росії навіть може відмовитися від участі в Євро-2020 через українську форму.

Нагадаємо,

6 червня збірна України презентувала нову форму, в якій виступить на чемпіонаті Європи з футболу.

Після цього екснападник збірної СРСР Ігор Коливанов заявив, що збірна України має грати під російським прапором.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко заявив, що його не цікавить реакція росіян на нову форму нашої національної команди.

8 червня прес-служба ФІФА прокоментувала нову форму збірної України з футболу, в якій національна команда зіграє на Євро-2020.

Після цього президент України Володимир Зеленський зізнався, що в захваті від нової форми збірної України з футболу.