Італія прийняла сторону України в питанні підтримки вступу до Євросоюзу

Ще одна країна в Європі заявила про свою підтримку України щодо її прагнень увійти до складу Євросоюзу. Таким чином, союзників України в цьому питанні стало більше.

Про це пишуть Факти ICTV у четвер, 10 червня. Як повідомляється, під час спільного брифінгу з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо повідомив, що Італія готова всебічно підтримувати Україну на шляху до вступу в ЄС.

Крім того, Ді Майо зазначив, що Італія пишається тим, що підтримала договір про асоціацію про вільну торгівлю між Україною та ЄС, а також надання ліберального візового режиму. "Хочу чітко підкреслити, що Італія визнає європейські прагнення України та буде всебічно підтримувати її на цьому шляху", – додав Ді Майо.

Варто нагадати, що 5 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба почав візит до Німеччини на тлі загострення ситуації безпеки з боку Росії. Він заявив, що проєкт "Північний потік-2" не тільки підриває енергетичну безпеку України та Європи, а й розколює союзників, тому Україна продовжує виступати проти його запуску.

Також стало відомо, що Німеччина не займатиметься постачанням зброї в Україну. Про це повідомив глава МЗС Німеччини Хайко Маас на брифінгу з Міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Як повідомлялося, в Кремлі стурбовані можливістю вступу України в НАТО. Кажуть, що в разі запуску ракет по Москві, з Дніпропетровської області їм летіти всього нічого.