Зеленський обговорив із главою МЗС Італії майбутні саміти G7, НАТО, "Кримської платформи"

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки Луїджі Ді Майо, який перебуває з офіційним візитом в Україні, під час якої сторони обмінялися думками з актуальних питань порядку денного в контексті найближчих міжнародних заходів, зокрема самітів країн "Великої сімки" (G7) та НАТО.

Як повідомляється на сайті глави Української держави в четвер, особливу увагу під час зустрічі було приділено питанням євроатлантичної та європейської інтеграції України. Сторони також обговорили розвиток політичного діалогу на найвищому рівні, зокрема участь керівництва Італії в інавгураційному саміті "Кримської платформи" та заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Глава держави поінформував главу МЗС Італії про безпекову ситуацію на Донбасі й уздовж українських кордонів, відзначивши важливість посилення подальшого міжнародного тиску на РФ, а також наголосив, що реалізація проекту "Північний потік-2" є викликом для Європи. Зі свого боку Луїджі Ді Майо запевнив у повній підтримці з боку Італії суверенітету і територіальної цілісності України.

Глава МЗС Італії подякував президенту України за надання важливої допомоги його країні під час боротьби з наслідками пандемії COVID-19 у 2020 році.