З вівторка робота КСУ буде заблокована, тому збори суддів будуть у п’ятницю — ЗМІ

Про це повідомив у коментарі "Укрінформ" обізнаний співрозмовник у суді, передає Depo.ua.

"У п’ятницю о 12 годині відбудуться збори суддів", – сказав він.

За словами співрозмовника, з вівторка судді КС не можуть ухвалити порядок денний, тому засідань на цьому тижні не було.

Він зазначив, що непорозуміння між суддями виникли 3 червня під час розгляду так званої земельної справи. Тоді один з авторів конституційного подання, народний депутат Василь Німченко (ОПЗЖ), висловив клопотання про участь у розгляді справи суддів Олександра Тупицького і Олександра Касмініна.

Так, для розв'язання цього питання судді пішли у нарадчу кімнату, але не дійшли порозуміння і перенесли розгляд справи на невизначений час.

"У вівторок намагалися прийняти порядок денний і знову порушили питання, чому немає двох суддів і на якій підставі їх не пускають в суд. Порядок денний не прийняли, засідання не відбулося", – розповів співрозмовник агентства.

У середу, за його словами, засідання суду не відбулося через відсутність кворуму, оскільки декілька суддів перебувають у відпустках.

"А сьогодні ситуація повторилася. У суді лише 12 суддів, решта — у відпустках. Шість суддів проголосували проти затвердження порядку денного", – додав він.

Втім, у прес-службі КС заявили, що "Розгляд питань порядку денного відкладено у зв’язку з тим, що судді не затвердили порядок денний".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що шестеро суддів КСУ заблокували роботу установи через Тупицького.