Верховний суд України повернув без розгляду справу ексмера Каспрука про дострокове припинення повноважень

Суддя Верховного Судуу Касаційному адміністративному суді Мацедонська В.Е. в ухвалі зазначила, що наведене обґрунтування підстав звернення до Верховного Суду із касаційною скаргою не є достатнім, зокрема скаржником не доведено наявності підстав касаційного оскарження.

За таких обставин, касаційна скарга підлягає поверненню, як така, що не містить підстав касаційного оскарження. Тож Верховний суд ухвалив касаційну скаргу адвоката Поляк Марії Володимирівни, яка діє в інтересах Каспрука, повернути скаржнику.

Як повідомляє сайт телеканалу Чернівецький промінь,  2 грудня 2020 року колишньому мерові Олексію Каспруку відмовив Хмельницький окружний адміністративний суд, 23 березня 2021 року Сьомий апеляційний адміністративний суд також у задоволенні позову Каспрука відмовив. Тоді ексмер звернувся з касаційною скаргою до Верховного суду, однак і там все завершилося не на користь Каспрука.

Нагадаємо, 26 липня 2018 року міська рада достроково припинила повноваження міського голови. Каспрук вимагає скасувати це рішення, поновити його на посаді та виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Каспруку загрожує штраф та конфіскація незаконно отриманого подарунку (оновлено)

Каспрук вішає на Клічука свої "кістяки у шафах"

Каспрук повинен був жорстко боротися за контроль над містом не лише у Фейсбуці, - Постфактум

Колишній мер Каспрук зазіхає на епатажну славу художника Федірка