На Банковій готують низку угод до підписання Зеленським у США

Про це розповів заступник керівника Офісу Президента Андрій Сибіга в інтерв'ю "Європейській правді", повідомляє Укрінформ.

"Сьогодні (у четвер - ред.) відбулося установче засідання щодо створення робочої групи для належної підготовки візиту Президента України до США. На порядку денному ми обговорювали низку тих угод, які мають бути підписані в ході цього візиту. Частина цих угод стосується політико-безпекового блоку", - зазначив Сибіга.

Він уточнив, що переговори тривають і ведеться робота над тим, щоб на порядку денному були документи політико-безпекового блоку й військово-технічного співробітництва.

"Він (візит - ред.) має чітке спрямування результативності, досягнення конкретних результатів по конкретних напрямках - від політико-безпекового до економіки, співробітництва у сфері екології. Ми ставимо амбітні цілі", - підкреслив заступник очільника ОП.

Як повідомляв Укрінформ, 7 червня президенти України й США Володимир Зеленський і Джо Байден провели телефонні переговори, під час яких американський лідер запросив українського колегу відвідати Білий дім у липні цього року.