Принцип “Nothing is about Ukraine without Ukraine” зруйновано за останні 2 роки – Порошенко

Україна має бути першою на порядку денному зустрічей світових лідерів. Але наразі її не запрошують у “родинне коло” Євросоюзу. 

Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко на Київському безпековому форумі.

“Наша команда запровадила принцип, який вже є аксіомою. Він називається  Nothing is about Ukraine without Ukraine. Нічого про Україну без України. І зараз він руйнується”, – підкреслив він.

Він додав, що наразі болісно спостерігати, як за останні 2 роки Україну “винесло на узбіччя світових політичних процесів”. Причину цьому Порошенко бачить у “некомпетентності, дилетантстві, хаосі та дипломатичній бездарності української влади”.

Він зазначив, що Міністерство закордонних справ, дипломати, працівники посольств наразі відсунуті від важливих рішень внаслідок таємних консультацій.

Порошенко наголосив, що президент України  не має бути “статистом”, а брати активну участь в усіх дискусіях країн ЄС, НАТО та G7, бо це потрібно, як самому гаранту, так і України.

Сьогодні Порошенко також заявив, що в Північному потоці-2 немає жодного економічного сенсу

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.