Суд Гааги долучив до справи збитого над Донбасом Боїнга інтерв’ю бойовика Гіркина

Окружний суд Гааги долучив до справи про катастрофу Boeing МН17 інтерв'ю колишнього ватажка російських бойовиків, диверсанта й терориста Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) українському журналісту Дмитру Гордону.

Інтерв'ю додано до справи разом з перекладом, повідомив представник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов у своєму Twitter.

«Нове інтерв'ю Гіркіна українському журналісту Дмитру Гордону долучено до справи разом із його перекладом», — йдеться у дописі.

Нагадаємо, що «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) — Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Донбасі 17 липня 2014 року. На його борту перебували 298 людей. Усі вони загинули.

У 2014 році бойовик Ігор Гіркин був так званим «міністром оборони ДНР», а також брав участь в анексії Криму. Він є одним з обвинувачених у справі про збитий літак рейсу MH17 на Донбасі. Тоді Гіркин відразу написав у своїх соцмережах, що бойовики збили «Український літак», але коли виявилося, що це пасажирський рейс, він видалив ці повідомлення.

Минулого року він дав інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону. У тригодинній бесіді з журналістом по відеозв'язку Гіркин визнав «непряму відповідальність» за цю катастрофу. Водночас він наполягав, що бойовики не збивали літак.