Офіс генпрокурора України завершив розслідування про окупацію Криму і державну зраду Аксьонова, Константинова та Поклонської

Офіс генерального прокурора України завершив розслідування щодо окупації Криму та державної зради, вчиненої вісьмома колишніми високопоставленими чиновниками Автономної Республіки Крим. У справі фігурують так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов, "спікер" Володимир Константинов і "прокурор" Наталія Поклонська.

Розслідування щодо окупації Криму та державної зради, вчиненої високопоставленими чиновниками завершено. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора України в п'ятницю, 11 червня.

Колишнім чиновникам АРК інкримінують вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також державній зраді і створення злочинної організації. В ході розслідування було встановлено, що підозрювані протягом лютого-березня 2014 року, перебуваючи на території АР Крим та міста Севастополя, створили злочинну організацію, брали участь в ній і сприяли окупації півострова.

"Мова йде про екс-депутата Верховної Ради АР Крим, надалі, "голови" так званої Ради Міністрів Республіки Крим, екс-голови Верховної Ради АР Крим, колишнього прокурора Генеральної прокуратури України, в подальшому прокурора так званої Республіки Крим, Севастопольського мера, екс-начальника відділу карного розшуку Сімферопольського міськуправління ГУ МВС України в АР Крим, надалі Міністра внутрішніх справ так званої Республіки Крим, начальника штабу Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України, надалі начальника Прикордонної служби так званої Республіки Крим, колишнього депутата Верховної Ради АР Крим, в подальшому першого заступника голови Ради Міністрів так званої Республіки Крим та колишнього начальника управління СБУ в м. Севастополі, надалі начальника так званого ФСБ по Республіці Крим", - зазначили в пресслужбі.

Нагадаємо, що Офіс генпрокурора почав розслідування підриву автомобіля ЗСУ на Луганщині. Також ASPI news повідомляло, що російські диверсанти намагалися розпилити хлор в місці дислокації ЗСУ на Луганщині.