Сьогодні Зеленський виступить на Міжнародній конференції з президентами Грузії та Молдови

Український президент Володимир Зеленський візьме участь у 17-й Міжнародній конференції в Батумі, яка відбудеться сьогодні. Також серед учасників будуть президент Молдови Майя Санду, глава Європейської ради Шарль Мішель та президент Грузії Саломе Зурабішвілі. Про це йдеться в повідомленні на сайті конференції, передає УНН.

Деталі

Інформують, що основна увага на форумі буде приділена підвищенню рівня співпраці між трьома асоційованими партнерами ЄС — Грузією, Молдовою і Україною, які недавно були офіційно оформлені як Асоційоване тріо.

Грузію на конференції представлятимуть прем’єр-міністр Іраклій Гарібашвілі, президент Саломе Зурабішвілі і члени уряду.

Порядок денний конференції

Перша тема на порядку денному заходу озаглавлена: Три держави — один вибір: Грузія, Молдова і Україна в русі. Її спікери: Санду, Зеленський, Мішель і Зурабішвілі.

У другій групі представники відомих аналітичних центрів розглянуть питання про оновлення традиційного трансатлантичного діалогу і можливі сценарії його розвитку.

Довідково

Конференція під назвою “Сила тяжіння Європейського Союзу і трансформація регіону” пройде в змішаному форматі — присутніми на заході будуть тільки головні спікери, а глядачі зможуть стежити за їхніми виступами в онлайн-режимі.

Нагадаємо

12 липня Зеленський з Німеччини зателефонував президенту Молдови Санду, в розмові з якою привітав її з успішними виборами і запросив в Україну.

Доповнення

Асоційоване Тріо України, Грузії та Молдови було започатковане у травні цього року міністрами закордонних справ цих країн у Києві. Діяльністю тріо передбачено посилене співробітництво з питань європейської інтеграції.