"Розвернемося на Схід": Арестович пригрозив НАТО і ЄС змінити геополітичний вектор України

Олексій Арестович, спікер української делегації в Тристоронній контактній групі, прокоментував відносини української влади з союзниками. У разі, якщо в Євросоюзі і США буде посилюватися вплив російських лобістів і буде реалізована політика здачі українських інтересів, це відбудеться.

Наша держава буде змушена переорієнтувати свої інтереси на Схід. Про це 19 липня чиновник повідомив на телеканалі "Дом".

Він зазначив, що Євросоюз неоднорідний у питанні взаємин з Росією. Зокрема, Німеччина продовжує лобіювати російський газопровід "Північний потік-2", а Франція і ФРН ініціювали зустріч лідерів ЄС із вождем Кремля Володимиром Путіним, однак цю пропозицію не підтримала низка країн.

Арестович натякнув на зміну напрямку Україною у разі тиску Заходу. Туреччина, Китай, ОАЕ у такому разі можуть стати головними партнерами нашої держави. Наразі західні союзники не коментували заяви теперішньої української влади.

ASPI news опублікувало коментар Арестовича, який заявив, що Росія не здатна на велике протистояння та готова лише до локальних війн. Арестович розповів про шляхи вирішення конфлікту на окупованій частині російськими військами.