У "Слузі народу" повідомили про позачергове засідання Ради, на якому розглянуть два важливих законопроєкти

У вівторок, 20 липня, очікується позачергове засідання парламенту. На засіданні народні депутати мають розглянути проєкти закону, які вкрай необхідні Україні.

Про це повідомила народний депутат від фракції "Слуга народу" та член Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Ірина Верещук, передає УНН. Йдеться про введення в дію реформи судочинства.

"Швидше за все, ми будемо збиратися, тому що ми повинні розблокувати шлях до підписання двох законопроєктів. Документи чекають підпису спікера, а потім президента. Ці законопроєкти стосуються реформи судочинства - ВРП і ВККС ", - повідомила вона.

Відомо, що минулого тижня нардепи в Раді прийняли закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя". Документ передбачає реформу відомства. За відповідний законопроєкт № 5068 у другому читанні та в цілому проголосували 259 народних депутатів. Крім того, на тому ж тижні Верховна Рада прийняла законопроєкт, який передбачає перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів при вирішальній ролі міжнародних експертів і раніше ветував президент.

Як повідомлялося раніше, прийняття Верховною Радою законів" Про основи національного опору "та про зміни до Закону" Про чисельність Збройних сил України", знакова подія, яка дозволить максимально швидко підвищити обороноздатність держави. Закони передбачають створення системи національного опору в Україні, що стане потужним сигналом всьому світу, що наша країна буде оборонятися і ніколи більше не допустить подій 2014 року.

Також напередодні парламентських канікул журналісти ASPI news поспілкувалися з нардепами, щоб підсумувати закінчення п'ятої сесії Верховної Ради України. Які з прийнятих законів депутати вважають найбільш важливими, а за які рішення їм соромно, читайте далі.