ДБР відкрило кримінальну справу через рішення Верховного суду по Тупицькому

Державне бюро розслідувань перевірить обставини винесення суддями Касаційного адміністративного суду Верховного суду рішення за позовом Олександра Тупицького до президента. ДБР відкрило справу за фактом винесення суддями Верховного Суду рішення по Тупицькому.

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну справу за фактом винесення Верховним судом рішення про визнання незаконним указу президента Володимира Зеленського, яким той скасував призначення Олександра Тупицького суддею КСУ. Про це повідомляє "Судово-юридична газета" у понеділок, 19 липня.

15 липня цього року Головне слідче управління ГБР початок досудове розслідування в кримінальному провадженні під № 62021000000000603 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків).

Нагадаємо, повідомлено про підозру колишньому голові Конституційного Суду України Олександру Тупицькому за незаконне використання ключа для підпису платіжних документів КСУ. Також ASPI news повідомляло, що Верховний суд України опублікував роз'яснення свого рішення про скасування указу президента Володимира Зеленського про скасування призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного суду.