У "Голосі" повідомили причину скликання Верховної Ради на позачергове засідання 20 липня

Верховна Рада, яка вирушила на канікули, в найближчий вівторок збереться на позачергове засідання. Парламентарі розглянуть 10 постанов про скасування результатів голосування за законопроєкти в цілому, які блокують їх підписання Головою Парламенту Дмитром Разумковим і президентом Володимиром Зеленським.

Про це 19 липня повідомив народний депутат Верховної Ради від фракції "Голос" Ярослав Железняк. Нардеп повідомив, що позачергове засідання Ради заплановане на 20 липня о 14:00. "Завтра о 14: 00 буде позачергове засідання", - повідомив Железняк у Телеграм-каналі.

За його словами, 10 постанов, які розглядатимуться Радою, стосуються законопроєктів № 3711-д Про надання міжнародним організаціям вирішального голосу при відборі кандидатів у члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС), № 3822 про реорганізацію "Укроборонпрому", № 5068 про створення етичної ради та служби дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя, № 5069 про введення штрафу за невиконання вимог дисциплінарного Інспектора ВРП.

Раніше нардеп Ірина Верещук повідомила, що на завтрашньому засіданні будуть розглянуті два важливих законопроєкти. Йдеться про введення в дію реформи судочинства.

Як повідомлялося раніше, прийняття Верховною Радою законів" Про основи національного опору "та про зміни до Закону" Про чисельність Збройних сил України", знакова подія, яка дозволить максимально швидко підвищити обороноздатність держави. Закони передбачають створення системи національного опору в Україні, що стане потужним сигналом всьому світу, що наша країна буде оборонятися і ніколи більше не допустить подій 2014 року.

Також напередодні парламентських канікул журналісти ASPI news поспілкувалися з нардепами, щоб підсумувати закінчення п'ятої сесії Верховної Ради України. Які з прийнятих законів депутати вважають найбільш важливими, а за які рішення їм соромно, читайте далі.