Російська агресія спрямована на гальмування шляху України до ЄС - Зеленський

Російська агресія спрямована на гальмування шляху України до Європейського Союзу. Україна докладає усіх зусиль для пришвидшення руху до євроінтеграції. Про це під час виступу на конференції у Батумі заявив Президент України Володимир Зеленський, передає кореспондент УНН.

Цитата:

“На жаль, триваюча агресія Російської Федерації, гібридні атаки, окупація суверенних територій спрямовані на те, щоб суттєво гальмувати наш рух до цієї інтеграції. Тому підтримка Європейського Союзу дуже важлива”, - заявив Зеленський.

Деталі

Зокрема, Глава держави наголосив, що наразі орієнтиром для України є Угода про асоціацію з Європейським Союзом. Він зазначив, що її імплементація наблизить Україну до критеріїв членства у ЄС.

“Та вже сьогодні ми маємо амбітний порядок денний з Євросоюзом. Найближчі цілі - це старт імплементації Угоди про спільний авіаційний простір, наступна стадія підготовки "промислового безвізу", і перші підсумки оновлення Угоди про асоціацію”, - додав Зеленський.

Додамо

Володимир Зеленський сьогодні бере участь у 17-й Міжнародній конференції в Батумі. Також серед учасників - президент Молдови Майя Санду, голова Європейської ради Шарль Мішель та президент Грузії Саломе Зурабішвілі.

Основна увага на форумі приділена підвищенню рівня співпраці між трьома асоційованими партнерами ЄС — Грузією, Молдовою і Україною, які недавно були офіційно оформлені як Асоційоване тріо.

17 травня міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба, Грузії Давід Залкаліані та Молдови Ауреліу Чокой у Києві започаткували посилене співробітництво з питань європейської інтегріції - Асоційоване Тріо України, Грузії та Молдови.