Зустріч лідерів України, Грузії та Молдови у форматі "Асоційованого тріо" формує новий регіональний вимір для розширення ЄС - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зустріч лідерів України, Грузії та Молдови у форматі "Асоційованого тріо" в рамках Батумської міжнародної конференції формує новий регіональний вимір для розширення Європейського Союзу.

"Зустріч у форматі "Асоційованого тріо" формує новий регіональний вимір для розширення Європейського Союзу, яке охопить Україну, Грузію та Молдову. Щасливий, що голова Європейської ради Шарль Мішель поділяє цю думку і засвідчив підтримку нашої ініціативи", - написав Зеленський у Twitter після виступу на Батумській міжнародній конференції.

Раніше президент заявив про необхідність підтримки України, Грузії та Молдови з боку Європейського Союзу у протистоянні російській агресії та запропонував надати європейську перспективу їм як державам, які поділяють спільні цінності.

Він також зазначив, що орієнтиром для України є Угода про асоціацію з Європейським Союзом, а найближчими цілями є старт імплементації Угоди про спільний авіаційний простір, реалізація наступного етапу з отримання промислового безвізу та підбиття підсумків оновлення Угоди про асоціацію з ЄС.