Зеленський назвав мету російської агресії

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україні, Грузії та Молдові є місце в європейському майбутньому. Але Росія прагне цьому завадити.

Президент України Володимир Зеленський на міжнародній конференції у Батумі заявив що, російська агресія спрямована на гальмування шляху України до Європейського Союзу. Але, незважаючи на перешкоди, Україна все робить для того, щоб стати членом ЄС, повідомляє РБК-Україна з посиланням на словами президента. Зеленський подякував лідерам Євросоюзу за їхню підтримку на шляху вступу України до Євросоюзу. "На жаль, триваюча агресія РФ, гібридні атаки, окупація, спрямовані на те, щоб гальмувати наш рух до цієї інтеграції", - сказав президент.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський привітав зусилля глави США і Німеччини Джо Байдена та Ангели Меркель щодо врегулювання кризи у зв'язку з реалізацією проекту "Північний потік-2". Водночас, він дорікнув їм у відсутності конкретних кроків з протидії запуску трубопроводу і хоче почути, як саме вони будуть це забезпечувати. Раніше Зеленський зажадав чіткий перелік реформ для України для вступу в НАТО і ЄС.