Зеленський у Грузії заявив, що євроінтеграція є досяжною метою для України

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на першій сесії Батумської міжнародної конференції «Три нації – один вибір: Грузія, Молдова та Україна в русі» заявив, що Україна врешті решт стане членом Європейського Союзу. Він запропонував Європейській раді зробити перший крок до інтеграції нашої країни до ЄС.

Володимир Зеленський упевнений, що наша держава рано чи пізно буде повноправним членом Євросоюзу.

"У тому, що ця мета (євроінтеграція) є досяжною, надихає підтримка президента Євроради Шарля Мішеля та готовність сприяти подальшому зближенню з ЄС", - сказав Зеленський у своєму виступі на Батумській міжнародній конференції.

Гарант підкреслив, що першим кроком на шляху до членства в Євросоюзі має стати визнання європейської перспективи України.

Зеленський запропонував шефу європейської дипломатії Шарлю Мішелю винести питання європерспективи України на розгляд Європейської ради. Також під час Батумської конференції президент заявив, що Україну, Грузію та Молдову об'єднує майбутнє повноправне членство у ЄС.

"Україну, Грузію і Молдову об'єднує спільне прагнення членства в ЄС, і ціна за це - анексія, окупація і війна", - підкреслив президент.