Суд розгляне апеляцію на домашній арешт Медведчука 30 липня

У вівторок, 20 липня, Київський апеляційний суд переніс розгляд апеляції на домашній арешт нардепа від «ОПЗЖ» Віктора Медведчука на п’ятницю, 30 липня.

«Засідання завершилось. Справу знято з розгляду у зв’язку з тим, що матеріали з Печерського районного суду надійшли за пів години до початку засідання. Колегія суддів не мала змоги ознайомитись із усіма томами справи. Засідання відбудеться 30 липня о 10:30», – цитує пресслужбу суду Радіо Свобода.

Адвокати Медведчука оскаржують рішення Печерського районного суду від 9 липня щодо продовження Медведчуку цілодобового домашнього арешту до 7 вересня.

11 травня 2021 року генпрокурор Ірина Венедіктова підписала підозри Віктору Медведчуку та його однопартійцю Тарасу Козаку. Точне місцезнаходження Козака наразі невідоме, але за словами Медведчука, він знаходиться у Білорусі «на лікуванні».

Медведчук і Козак підозрюються у державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму, який тимчасово окупувала РФ.

Перший епізод підозри стосується проєкту проти інформаційної безпеки України під назвоюЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/190335/2021-07-20-sud-rozghlyane-apelyatsiyu-na-domashniy-aresht-medvedchuka-30-lypnya/