Кулеба розповів про мету Росії у Чорному морі

Очільник МЗС Дмитро Кулеба підкреслив, що не зважаючи на дії Росії у Чорному морі, Україна має "конкретні ідеї в цьому питанні" і вони зараз проговорюються з міжнародними партнерами. Йдеться про безпеку регіону, про безпеку взагалі Європи.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Російська Федерація прагне перетворити Чорне море у своє "внутрішнє озеро". Однак Україна має конкретні ідеї, щоб цим діям агресора запобігти. Дмитро Кулеба у відеозверненні заявив, що безпека Чорного моря є дуже важливою темою. "Якщо країни Чорного моря (і члени НАТО, і Україна, Грузія, і можна знайти навіть місце для Молдови в цьому механізмі) не об'єднають свої зусилля, то Росія перетворить Чорне море на своє внутрішнє озеро і почне повністю владарювати", - сказав Кулеба.

Нагадаємо, кораблі Чорноморського флоту РФ проводять військові навчання у захопленій українській акваторії Криму. Такі заходи країна-агресор вирішила організувати у відповідь на проведення навчань Sea Breeze Україною та її союзниками. ASPI news повідомляло, в Одесі стартували масштабні міжнародні військові навчання Sea Breeze-2021