Добкін обвинувачує соціологів, щоб приховати зниження свого рейтингу, – політолог Золотарьов

Про це написав на своїй сторінці в "Фейсбук" написав політолог Андрій Золотарьов, передає Depo.Харків.

За словами політолога, Добкін звинуватив соціологів у підтасовуванні, хоча саме єдність результатів доводить, що настрої виборців передані правильно.

"Добкін звинувачує всі соціологічні компанії, які показують, що він програє вибори, в підтасовуванні результатів. Причому мова йде про такі серйозні компанії, як "Социс", "Рейтинг" та КМІС. Шановні та рукопожатні у професійному середовищі компанії з напрацьованою за десятиліття репутацією. До того ж, члени ESOMAR, а це одна з найбільш відомих і шанованих дослідницьких асоціацій в світі, що утворена в 1948 році. Членство в ESOMAR означає дотримання членом певних стандартів проведення досліджень і служить певною гарантією високої якості", - повідомив Золотарьов.

За його словами, для цих компаній електоральні дослідження не є головним джерелом замовлень, а професійна репутація для них набагато важливіша обслуговування політичних інтересів.

"У квітні опитування проводив "Социс", в травні – КМІС, і ось в липні – "Рейтинг". Від опитування до опитування рейтинг Добкіна знижується. Зараз він становить трохи менше 18% - у два з половиною рази менше, ніж у Терехова. Залишається побажати Михайлу Марковичу мужності прийняти реальність такою, яка вона є. Виходячи з цієї реальної дійсності і треба будувати свої політичні плани. Поразка – це не кінець життя і не кінець кар'єри. Електоральна ситуація така, як показують соціологи. Це і є реальність, від якої тікає Добкін", - каже Золотарьов.

Нагадаємо, згідно з липневим опитуванням Соціологічної групи "Рейтинг", 43% харків'ян готові віддати свій голос за чинного секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова на виборах мера. При цьому Михайло Добкін має найвищий антирейтинг серед жителів міста: його б не підтримали ні за яких обставин 34% харків'ян.