Посольства США, Німеччини та Франції вшанували пам'ять журналіста Павла Шеремета

У вівторок, 20 липня, посольства США, Німеччини та Франції в Україні вшанували пам'ять вбитого журналіста Павла Шеремета, який загинув у 2016 році унаслідок підриву автомобіля.

Посольство США в Україні закликало захищати права та свободи журналістів, а також продовжувати забезпечувати справедливість для сімей і близьких тих, кого ми втратили.

«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять журналіста Павла Шеремета, убитого п'ять років тому в Києві. Ми всі маємо захищати права та свободи журналістів, а також продовжувати забезпечувати справедливість для сімей і близьких тих, кого ми втратили», – зазначило посольство у Twitter.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять журналіста Павла Шеремета, вбитого п'ять років тому у Києві. Ми всі повинні захищати права і свободи журналістів, а також продовжувати забезпечувати справедливість для сімей і близьких тих, кого ми втратили. pic.twitter.com/ph17oZ22yd

— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) July 20, 2021

«П'ять років тому жорстоко вбили Павла Шеремета, а зловмисників досі не спіймали. Сьогодні ми думками з ним та його сім’єю і продовжуємо сподіватися на повне розслідування цьогоЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/190350/2021-07-20-posolstva-ssha-nimechchyny-ta-frantsii-vshanuvaly-pamyat-zhurnalista-pavla-sheremeta/