Міністр оборони РФ Шойгу не з'явився в СБУ: тепер можуть дозволити його примусовий привід у суд

Неявка міністра оборони РФ Сергія Шойгу для вручення письмової підозри, створює передумови для суду, щоб розглянути клопотання слідчих СБУ про його затримання з метою приводу для обрання запобіжного заходу без нього. Про це повідомив в коментарі УНН речник Служби безпеки України Артем Дехтяренко.

Цитата:

“Неявка міністра оборони РФ Сергія Шойгу до СБУ створює передумови для суду, щоб розглянути клопотання слідчих СБУ без його участі. А саме — клопотання про затримання підозрюваного з метою приводу для обрання запобіжного заходу”, — розповів Дехтяренко.

Він пояснив, що публікація повістки про виклик в СБУ на офіційному сайті — процесуальний крок, необхідний для притягнення підозрюваних до відповідальності.

У СБУ також нагадали, що у 2014 році СБУ оголосила Сергія Шойгу у розшук, але зараз завершився строк дії попередньої ухвали суду на затримання Шойгу.

Доповнення

Служба безпеки України викликала міністра оборони РФ Сергія Шойгу для вручення письмової підозри у створенні непередбачених законом воєнізованих збройних формувань, що призвело до загибелі людей.

Ще у серпні 2014 року Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про примусову доставку до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою міністра оборони Росії Сергія Шойгу, російського бізнесмена Костянтина Малафєєва, а також депутатів Державної думи Росії Володимира Жириновського, Геннадія Зюганова та Сергія Миронова.