Під виглядом ліквідації паводків: Росія перекинула в окупований Крим понад 20 тисяч військових

Росія скористалася потужними паводками, щоб перекинути в окупований Крим додаткові військові підрозділи.

Про це повідомила омбудсмен Людмила Денісова.

За словами, окупаційна влада Російської Федерації продовжує нарощування військової присутності на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

В ОРЛО зафіксували гострий дефіцит питної води: окупанти подають її за графіком

Вона також наголосила, що за отриманою мною інформацією, у місті Феодосія країна-окупант розпочала будівництво нового полкового військового містечка для 300 військовослужбовців.

“Під приводом ліквідації наслідків повеней, агресор передислокував на півострів близько 21 тисячі осіб спеціальних підрозділів та 1367 одиниць автомобільної й спеціальної техніки”, – йдеться в повідомленні.

Вона підкреслила, що стрімке стягування військ РФ до тимчасово окупованого Криму суперечать нормам міжнародного гуманітарного права й 6 липня 2021 року міжнародна спільнота засудила збільшення військової присутності в Криму, ухваливши термінову постанову Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Нагадаємо, сильні в окупованому Росією Криму також призвели до потопу Ялті, через негоду у місті серйозно пошкоджено понад сотню вулиць. Про це заявила так звана “голова” окупаційної “адміністрації Ялти” Яніна Павленко.

Крім того, внаслідок злив в окупованих Ялті та Керчі знеструмлені десятки будинків, людей евакуюють.

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих території України переконані, що руйнівні наслідки негоди на території тимчасово окупованого Криму є наслідком російської окупації півострова.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.