Козак сумнівається у швидкому членстві України в ЄС і НАТО

Вступати в альянси - це суверенне право України. Водночас, заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитро Козак сумнівається, що Україна вступить в НАТО та ЄС в найближчому майбутньому.

Україна має право на вступ до НАТО і ЄС, але вступить туди не скоро. Про це заступник голови Адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив в інтерв'ю виданню Politique Internationale, яке опубліковано на сайті посольства Росії у Франції у вівторок, 20 липня.

"В жодні альянси вступати - це виняткове суверенне право України. Незалежно від того, вигідно це чи невигідно Росії. Все, що ми можемо зробити в цих умовах, - це роз'яснити наслідки для політичних і економічних відносин з нашою країною. З тим, щоб вибір Києва був усвідомленим. у цьому наша прагматична позиція. М'яч на стороні ЄС і НАТО. За нашими оцінками, навряд чи Україна до них приєднається в доступному для огляду майбутньому ", - підкреслив він.

Нагадаємо, що радник Путіна Дмитро Козак допустив підключення США до переговорів по Донбасу. Також ASPI news писало, що Путін провокує росіян на ненависть до України, Зеленського та всього світу.