В Україну з робочим візитом приїде глава МЗС Угорщини

Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, який головує в Комітеті міністрів Ради Європи, 22 липня приїде в Україну з робочим візитом.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ, передає “ДС”.

Повідомляється, що він проведе переговори з українським колегою Дмитром Кулебою, ключовими темами яких стануть ситуація безпеки в регіоні, політико-дипломатичне врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, взаємодія з Радою Європи, актуальні питання відносин України та Угорщини.

“За підсумками переговорів глави української та угорської дипломатії підпишуть двосторонні документи”, — йдеться в повідомленні.

Міністри поїдуть на лінію розмежування на Донбасі, де ознайомляться із зусиллями українського уряду щодо підвищення безпеки для людей, які проживають в зоні бойових дій.

Нагадаємо, раніше очільник МЗС Угорщини Петер Сійярто після зустрічі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою в Братиславі в четвер, 13 травня, заявив про обережний оптимізм, що спостерігається в розвʼязанні конфліктних питань між двома країнами.