У Раді пропонують позбавити "депутатських" виплат за липень 73 парламентарів

Комітет Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту звернувся до спікера Дмитра Разумкова з пропозицією припинити відшкодування витрат, які пов’язані з виконання депутатських повноважень за липень цього року. Йдеться про 73 нардепа.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив голова підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради Павло Фролов (парламентська фракція "Слуга народу"). Йдеться про "депутатські" 45 тисяч гривень. Фролов написав, що виплат мають бути позбавлені 23 депутати від фракції "Опозиційна платформа – За життя" у Верховній Раді, 14 від "Слуги народу", 10 від депутатської групи "За майбутнє", шість від депутатської групи "Довіра", шість від парламентської фракції "Всеукраїнське об‘єднання "Батьківщина", чотири від "Європейської солідарності", один депутат від "Голосу", а також дев’ять позафракційних парламентаріїв. Економія бюджетних коштів у зв’язку із невиплатою "депутатських" за липень становитиме 3,6 мільйона гривень. Фролов зазначив, що перелік "прогульників" не остаточний.

Раніше у "Слузі народу" назвали кількість нардепів у Раді, які підпадають під статус олігарха. ASPI news повідомляло, у "Слузі народу" повідомили, коли в Раді планують голосувати за закони, які спрямовані на деолігархізацію.