США назвали дату візиту Зеленського у Вашингтон

Український президент Володимир Зеленський отримав офіційне запрошення відвідати Вашингтон від американського лідера Джо Байдена. Про це свідчить повідомлення Білого дому.

“Президент Байден з нетерпінням очікує на президента України Володимира Зеленського в Білому домі 30 серпня 2021 року”, — інформує Білий дім.

Там наголосили, що відповідний візит стане підтвердженням непохитної підтримки Сполучених Штатів суверенітету і територіальної цілісності України на тлі російської агресії на сході країни, а також у Криму.

Окремо у США зауважили про важливість тісного співробітництва з Україною у питанні безпеки енергетичної сфери. Також Штати підтримують зусилля нинішнього українського керівництва у боротьбі з корупцією, у втіленні реформ на основі спільних демократичних цінностей.

Раніше ми писали, що візиту глави української держави Володимира Зеленського у Сполучені Штати у липні не буде. Як повідомляють ЗМІ, посилаючись на джерела, поїздку у Штати перенесуть на серпень, ймовірно, на першу половину місяця.

Нагадаємо, в Офісі президента розповіли, як готуються до візиту в США. Так, заступник керівника ОП заявив, що Володимир Зеленський планує під час свого візиту в США обговорити з американською адміністрацією широкий спектр двосторонніх відносин.