Зеленський очікує змістовної і плідної зустрічі з Байденом 30 серпня

Президент України Володимир Зеленський очікує змістовної і плідної зустрічі з президентом США Джо Байденом 30 серпня в Білому домі для обговорення важливих питань стратегічного партнерства України і США.

"Очікую на змістовну і плідну зустріч з президентом Байденом 30 серпня. Продовжимо обговорення важливих питань стратегічного партнерства України і США - миру на Донбасі, повернення Криму, безпеки України, енергетики як безпекового виклику, економічного розвитку України та підтримки реформ", - написав Зеленський на сторінці в Twitter у середу.

Раніше в середу в Білому домі повідомили, що Байден 30 серпня проведе зустріч з українським колегою Володимиром Зеленським у Вашингтоні.

"Президент Байден із нетерпінням очікує можливості прийняти президента України Володимира Зеленського в Білому домі 30 серпня", - йдеться в заяві прес-секретаря Білого дому Джен Псакі.

"Візит підтвердить непохитну підтримку з боку США суверенітету і територіальної цілісності України на тлі триваючої агресії Росії на Донбасі та в Криму", - наголошується в ній.

Крім того, згідно із заявою Дженніфер Псакі, візит Зеленського до США також стане підтвердженням "нашого тісного співробітництва у сфері енергетичної безпеки та нашої підтримки зусиль президента Зеленського у боротьбі з корупцією та у проведенні реформ, ґрунтуючись на наших спільних демократичних цінностях".